ورود / ثبت نام
 021 8844 0218
0912 696 7727
 Email : info@parsianpaya.com
امروز : يکشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۱
جرثقیل ستونی بازویی

  یکی از انوع رایج دستگاه های جابجایی مواد جرثقیل بازویی است که برای ایجاد حرکت های همگون و ایزوتروپیک انتخاب‌‌ می‌شود. این جرثقیل‌ها به کاهش تنظیمات و انتظار غیر ضروری برای یک جرثقیل سقفی کمک‌‌ می‌کند. و‌‌ می‌توانند با یک بازه‌ی وسیع، برای نیازهای زیادی بر حسب ظرفیت بار تطبیق داده شوند.
جرثقیــل های بازویی معمولا با مونتاژ روی زمین شناخته‌‌ می‌شوند، اما آنها‌‌ می‌توانند به دیوار‌ها یا بدنه‌ی ماشین آلات نیز متصل شوند.
 از این رو بسته به شرایط مختلف(مانند نوع سازه‌ی جرثقیل، محیط های مختلف و اهداف مورد نیاز) به انواع مختلفی دسته بندی‌‌ می‌شوند

جرثقیــل های ستونی بازویی پارسیان پایا تجهیز براساس این واقعیت طراحی شده‌اند که بتوانند عملا در هر جایی قابل نصب باشند. آنها به صورت کاملا مستقل بر روی ستون خود قرار‌‌ می‌گیرند و به عنوان جرثقیل های کارگاه، انبار سازی و برای رمپ های بارگیری استفاده‌‌ می‌شوند. علاوه بر این همانند تمامی جرثقیل های مدل بازویی جرثقیل های ستونی بازویی دارای ظرفیت بالای بارگیری و دسترسی بالایی‌‌ می‌باشند. تنها فضای مورد نیاز فضایی برای نصب یک ستون‌‌ می‌باشد.‌‌ می‌توان آن را به وسیله پیچ و مهره محکم کرد، و یا با کمک صفحات میانی و انکر بولت نیز به هم متصل ساخت.

پارسیان پایا تجهیز
اطلاعات تماس
تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر شمالی، کوچه برنا، پلاک 27
تلفن : 417 0 32 88
         117 0 44 88
         218 0 44 88
         19 00 47 88
    27 77 696 0912
 
شبکه های اجتماعی
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به وب سایت پارسیان پایا تجهیز‌‌ می‌باشد
عضویت در سایت
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
ورود
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
رمز عبور را فراموش کرده ام
parsianpaya.comparsianpaya.com - حشقسهشدحشغش.زخئ - صصص.حشقسهشدحشغش.زخئ